a közösségi médián:

Kosztolányi Kupa 2016

index22
A győztes csapat, a Kaposvári Légió

2016. március 16-áról 17-ére virradóra lezajlott Pécsett az egyetem hagyományos éjszakai futsal bajnoksága, a Kosztolányi Kupa, amelyen idén 11 csapat mérkőzött meg egymással. A győztes az idén Major Péter gárdája, a “Kaposvári Légió” lett, név szerint; Major Péter, Végh Krisztián, Sulcz Richárd, Vendriczki Balázs, Ábrahám Balázs, Dobos Richárd, Sándor Gergely és Földi Zoltán. A torna gólkirálya is az ő csapatukból került ki, Sándor Gergely személyében 10 rúgott góllal.

A bajnokság célja a sport mellett ezúttal is a délvidéki iskolakezdők támogatása volt. A célra mintegy 90.000 Ft gyűlt össze. A kezdeményezés a Kosztolányi Dezső Céltársulás és a PTE Sportiroda közös szervezésében valósult meg, Dr. Bódis József, a PTE rektorának fővédnöksége mellett. A torna főszervezői Engert János és Pintér Barnabás egyetemista önkénteseink voltak

Arról, hogy melyik településre kerül a verseny bevétele április folyamán dönt majd a Kosztolányi Dezső Céltársulás elnöksége.